be2 Vás dovede k lásce Vašeho života
Zaregistrujte se

O nás

be2 - o společnosti

be2 patří ve světe k předním společnostem v oblasti služeb k seznámení. Naším posláním je spojovat spřízněné duše pro naplňující dlouhodobé vztahy.
Po spuštění prvních stránek v roce 2004 rostlo be2 rychle a nyní nabízí svoje služby více než 14.000.000 členům ve více než 30ti zemích na 6ti kontinentech. A neustále se rozrůstá: 20 000 nových členů se registruje každý den a našich 225 zaměstnanců, 41 různých národností v 11 městech po celém světe, zajišťuje, aby našli lásku svého života.
 

Naše krédo

Narozdíl od spíše zábavních a běžných seznamek jsou naše služby určeny lidem, kteří hledají naplňující a trvalý vztah. be2 je založeno na vědeckém analytickém modelu, který využívá psychologických a sociologických kritérií k určení kompatibility dvou osobností. Vám jsou představeni pouze ti členové, jejichž osobnost se k Vám obzvláště dobře hodí. Během celého procesu zaručujeme našim uživatelům dokonalé soukromí. Vy sám/sama rozhodnete jestli, kdy a komu odhalíte své osobní údaje.
 

Ohledně Vašeho soukromí se zavazujeme:

  1. Kontrola : agenti zákaznického servisu be2 jsou zodpovědní za dohlížení a kontrolu našich stránek. Pokud u jiného člena zaznamenáte jakékoliv nevhodné chování, můžete o tom kdykoliv informovat náš tým zákaznického servisu.
  2. Osobní údaje : Vaše emailová adresa a telefonní číslo jsou přísně tajné a za žádných okolností je nesdělíme jakémukoliv jinému členu.
  3. Informace v profilu : Systematicky kontrolujeme všechna oznámení a fotografie před jejich online zveřejněním na be2. Naši pracovníci posuzují všechny informace odeslané našimi členy a poté rozhodnou, zda je tato informace vhodná ke zveřejnění nebo je potřeba ji zamítnout. be2 zajišťuje, aby profily uživatelů plně odpovídaly našim všeobecným podmínkám.
  4. Bezpečnost internetové platby : be2 používá SSL (Secure Socket Layer), což je protokol pro bezpečný přenos dat po internetu (nebo jiných sítích). Nikomu dalšímu není umožněn přístup k Vámi zadaným informacím.
  5. Důvěryhodná služba : be2 nikdy nevytvoří falešné profily za účelem umělého zvýšení počtu osob, které můžete potkat. be2 také nikdy nenajme hostesy/hostesky nebo zábavné služby s cílem zvýšit počet kontaktů, zpráv a diskuzí na stránkách.
Satisfied Users