be2 Vás dovede k lásce Vašeho života
Zaregistrujte se ZDARMA

Nápověda a často kladené dotazy

Nejčastěji kladené otázky

Co je u be2 zdarma a za co se musí platit?
Absolvovat test osobnosti a vytvořit svůj vlastní profil můžete úplně zdarma. Zdarma obdržíte též popis Vaší osobnosti, osobnosti Vašeho ideálního partnera a seznam doporučených potenciálních partnerů, kteří se k Vám nejlépe hodí.

Pokud se rozhodnete pro další krok, nabízíme Vám naše VIP členství, které Vám umožní výměnu informací s jinými uživateli a prohlížení jejich fotografií. Díky internímu systému korespondence be2 můžete zůstat v anonymitě jak dlouho chcete. Pokud platíte kreditní kartou, bude Vaše VIP členství obnovováno automaticky, přesto tuto automatickou aktualizaci můžete kdykoliv vypnout (lhůta pro vypnutí trvá 7 dnů, pokud není dohodnuto jinak).

Všem VIP členům nabízíme naši Záruku úspěchu. Garantujeme kontakt s minimálně 10 doporučenými potenciálními partnery. Zdarma prodlužujeme Vaše VIP členství do té doby, dokud nenavážete plnohodnotný kontakt s nejméně 10-ti uživateli be2.

[Nahoru]


Můžu změnit své údaje?
Kdykoliv můžete změnit některé své osobní údaje (zájmy, názory atd.), a také kritéria vyhledávání na své osobní stránce be2 ("Můj profil/ Profil").
Avšak již nemůžete změnit odpovědi napsané během osobnostního testu. Upozorňujeme, že náš test je možné objektivně vyhodnotit pouze za předpokladu, že budete odpovídat na otázky upřímně a spontánně. Raději nezkoušejte odpovídat na otázky tak, aby výsledky testu byly takové, jaké je chcete mít. Když budete podvádět, nebude naše vyhodnocení Vaší osobnosti správné a námi doporučení potenciální partneři se k Vám nemusí hodit.
Naším úkolem je, aby mohli naši uživatelé zcela důvěřovat informacím, které jsou uvedeny u ostatních uživatelů – jejich potenciálních partnerů. Pokud budete mít nějakou připomínku nebo přání, napište to prosím našemu zákaznickému servisu.

 


Jak změnit kritéria vyhledávání partnera?
Kritéria vyhledávání můžete změnit na své osobní stránce be2. Zvolte prosím ve svém profilu možnost "Můj seznam/ Moje vyhledávání" a upravte kritéria pro vyhledávání potenciálních partnerů dle svých přání. Nezapomeňte realizované změny uložit.

[Nahoru]


Jak mohu zahájit komunikaci s ostatními uživateli be2?
Otevřete profil svého potenciálního partnera kliknutím na jeho uživatelské jméno a stiskněte "Napsat zprávu".
Uživatelé, kteří nejsou členy VIP mohou odeslat pouze jedno kontaktní sdělení. Tito uživatelé si též nemohou dopisovat.

VIP členové mohou komunikovat bez omezení.

[Nahoru]


Co je to záruka úspěchu?
Našim VIP uživatelům garantujeme kontakt minimálně s 10 doporučenými potenciálními partnery. Pokud jste si do vypršení lhůty Vašeho VIP členství nestihl/a vyměnit zprávy s minimálně 10 partnery, zdarma prodloužíme dobu platnosti Vašeho VIP členství.

[Nahoru]

Satisfied Users