be2 Vás dovede k lásce Vašeho života
Zaregistrujte se ZDARMA

Jak funguje VIP členství be2? Podmínky a výhody VIP členství na be2

Na be2 je registrace zcela zdarma, bezplatně můžete také vyplnit osobnostní test a posléze se podívat na seznam doporučených partnerů. Pokud budete chtít využít všech výhod, které be2 skýtá, zřejmě právě pro Vás bude vhodné stát se dříve či později VIP členem. Zde uvádíme přehled všech výhod a podmínek VIP členství na be2.

Výhody VIP členství be2

- s VIP členstvím be2 můžete číst všechny osobní zprávy, které obdržíte a pošlete ostatním členům. Členové bez VIP přístupu mohou posílat pouze předformulované obecné zprávy.

- Jako VIP člen si můžete prohlížet všechny pro Vás Vašimi doporučenými partnery zveřejněné fotografie. Pro ostatní členy jsou fotografie zastřené.

- Všechny druhy VIP členství od 3 měsícu výše nabízí plnou záruku úspěchu. Garantujeme Vám, že během svého VIP členství navážete kontakt s nejméně 10ti doporučenými partnery. Pokud se tomu tak nestane, bude Vaše VIP členství zdarma prodlouženo.

Podmínky VIP členství be2

- Můžete si vybrat druh VIP členství, který Vám nejlépe vyhovuje:

1. Nabídka zkušebního členství je určena lidem, kteří si zatím nejsou jisti, zda se chtějí zavázat delším VIP členstvím. Cena je nižší než u delších VIP členství, ale nezahrnuje záruku úspěchu. Také je nutno říci, že jeden měsíc nemusí být dostatečně dlouhá doba na nalezení opravdové lásky a Vy pak můžete být zklamaní.

2. 3 měsíce jsou mnohem reálnější časové období a monoho členů se při první koupi rozhoduje právě pro tuto možnost.

3. 6timěsíční členství je náš nejoblíbenější produkt a slibuje největší šance na úspěch za nižší měsíční cenu.

4. Pokud opravdu si opravdu chcete dát záležet na výběru toho pravého či té pravé, je právě pro Vás určeno členství v délce 12ti měsíců. Záruka úspěchu zajišťí, abyste z tohoto VIP členství dostali opravdu co nejvíce.

- Pokud již jste VIP členem, můžete zkontrolovat stav svéhoVIP členství a zjistit, jak dlouho ještě platí. Jednoduše klikněte ve svém profilu na “Můj profil/Nastavení/VIP status”.

- Automatické prodloužení VIP členství můžete kdykoliv zrušit.

>>>Staňte se VIP členem a sami se přesvědčte o výhodách VIP statusu!

Satisfied Users