be2 Vás dovede k lásce Vašeho života
Zaregistrujte se ZDARMA

Afrodiziaka a jiné recepty pro zamilování

Afrodiziaka a jiné recepty pro zamilování
 
V dnešní době víme vše o chemických složkách spojených se zamilováním , tak co třeba trochu rozproudit tyto chemické látky pomocí afrodiziak ? Domácí kuchyně je vždy dobrý nápad pro romantické rande - milovaná osoba srdce žaludek sami si uděláte obrázek .

Udělejte si to ještě romatičtější použitím speciáních přísad, díky kterým se on nebo ona zamilují chod po chodu.

- Zvoleným nápojem pro romantickou večeři je samozřejmě šampaňské. Alkohol posiluje Vaše sebevědomí a zároveň snižuje zábrany, dávejte ale pozor, ať to nepřeženete, romantika by vyprchala. Raději si schovejte kapku třeba na pozdější “body-shot” (pokud se ovšem nejedná o Vaše první rande).

- Základní apfrodiziakální předkrm jsou ústřice. Testy prokázaly, že ústřice zvyšují hladinu testosteronu a podle legendy je romantický hrdina Casanova snídal každý den syrové. A ten opravdu neměl problém s tím, aby se do něj ženy zamilovaly.

- Pověst chřestu jako afrodiziaka je pradvěpodobně do značné míry založena na jeho tvaru (použijte svou fantazii…), ale je ideální pro romantické krmení Vašeho partnera. Poté, co Vám bude jíst z ruky, se do Vás zamiluje, než se nadějete.

- Podávejte chřest na peřince z rukoly, salátu, který používali již staří Římané jako afrodiziakum!

- Romantická večeře by samozřejmě nebyla úplná bez jahod. Nabízí další příležitost romantického krmení partnera ideálně se šampaňským, které jste si nechali na později.

- Čokoláda zvyšuje hladinu serotoninu, takže se cítíte šťastní a můžete tak pár čtverečky završit dokonalé rande.

V této fázi byste s trochou pomoci těchto afrodiziak měli být na dobré cestě k zamilování.

Satisfied Users