be2 Vás dovede k lásce Vašeho života
Zaregistrujte se ZDARMA

7 rad pro fungující vztah na dálku

  7 rad pro fungující vztah na dálku|Láska, vztahy a seznámení online|be2 blogVztah na dálku může být namáhavý, ale Vy z něj můžete dostat to nejlepší. Pokud se budete držet těchto rad, které vyzkoušely a otestovaly páry ve vztazích na dálku, podaří se Vám, aby ten Váš vztah na dálku fungoval. Pokud jste sami a seznamujete se online, nemějte strach hledat partnery i ve vzdálenějších městech. Třeba najdete štěstí zrovna ve vztahu na dálku! Zjistěte jak ze vztahu na dálku udělat vztah “na dlouho”!

Časté obavy ze vztahu na dálku a jak proti nim bojovat

Než se vůbec do vztahu na dálku pustíte, zjistěte zda se oba dva chcete zavázat vztahu na dálku. Potřeba vztahu na dálku vzniká často v případě, že se jeden z partnerů rozhodne udělat další krok v kariéře, který ho zavede do jiného města nebo když se jednoduše zamilujete do někoho, kdo již od počátku nebydlí tam, kde Vy.
Vezměte v úvahu to, jak důležité je pro Vás být tam, kde je Vaše práce a zda jste oba ochotni dát vztahu na dálku šanci. Pokud je toto Váš případ, pak si přečtěte tyto rady pro fungování vztahu na dálku.

7 rad pro fungující vztah na dálku:

1. Užívejte si samoty
Pokud se stěhujete do nového města, poznávejte nové lidi a objevujte činnosti, které můžete dělat sami.

2. Podělte se o zážitky
Vždy vykládejte svému protějšku o tom, co jste zažili, koho jste poznali, o zajímavých místech, kam chodíte a činnostech, které děláte.

3. Tak daleko a přece tak blízko
Pokud máte tu možnost, domluvte si denně rande po telefonu. I kdyby to mělo být jen pár minut, pomůže Vám to zůstat ve styku. Kromě telefonátů využijte Vám dostupné moderní techniky: e-maily, chat, fotografie…

4. Buďte trpěliví a mějte porozumění
Jste příliš unavení na telefonát? Řekněte to.
Váš partner zmeškal naplánovaný hovor? Nerozčilujte se.
Jdete po práci na skleničku? Dejte své drahé polovičce vědět, že nebudete doma.

5. Nezanedbávejte svůj sexuální život
Vztah na dálku je příležitostí, jak okořenit svůj sexuální život. Striptýz před webkamerou (pouze pro něj/ni). Místo pouhých návštěv u sebe doma si čas od času dejte rande v hotelu v jiném městě a nevycházejte celý víkend.

6. Nemějte příliš velká očekávání
Poté, co jste se celý týden neviděli, jste naplněni očekáváním od nastávajícího víkendu. Ale ne každý víkend může být jako líbánky a Vy se s tím budete umět vyrovnat, abyste předešli zklamání.

7. Rovnováha je základem vztahu na dálku
Naučte se vychutnávat chvíle, kdy jste sami a naopak chvíle s partnerem. Řekněte svému partnerovi, jak Vám chybí, ale zase ho neduste. Pokud se cítíte sami a trpíte odloučením, nezapomínejte, že stejně těžké je to i pro Vašeho partnera.

Zvlášť pokud se seznamujete po internetu, je velice pravděpodobné, že najdete někoho z jiného města. Nedovolte ovšem strachu ze vztahu na dálku, aby Vám stál v cestě ke štěstí. Pokud se nácházíte ve vztahu na dálku, vychutnejte si to dobrodružství!

>>> S be2 si můžete vybrat, kde budete hledat svou lásku. Začněte hledat ihned!

Satisfied Users