be2 Vás dovede k lásce Vašeho života

December 2009

10 tipů na romantické předvánoční schůzky

 

 

 

 

 

Když se řekne svátky, pravděpodobně se vám vybaví rodina, nákupy, dárky a večírky. Možná jste během příprav na Vánoce tak zaneprázdnění, že na to důležité, tedy Váš vztah, tak trochu zapomínáte. Přitom právě svátky jsou báječnou příležitostí, kdy si můžete užít trochu romantiky.

Adventní kalendář: Vánoční perníčky

Adventní kalendář: Vánoční perníčky Každý má rád perníčky, ale ještě lepší jsou, když je upečete s láskou a k tomu v neobvyklém tvaru. Dnešní tip na malý dárek, který potěší, jsou perníčky speciálních tvarů. Pomocí mandliček nebo lentilek, apod. můžete třeba napsat jméno nebo zprávu pro osobu, která si na na perníčku pochutná, upéct perníček ve tvaru hokejisty, fotbalisty, kytary… prostě podle koníčků a zájmů dané osoby.

Poznejte naše kolegy z be2: Mojitos Amigos

 

Mojitos Amigos? Co je to za jméno? Dnes Vám nepředstavíme člena týmu be2, ale tým z týmu be2. Abychom byli přesní, jde o agilní tým “Agile”. Jedná se o proces vývoje softwaru, který umožňuje vývojářům pracovat flexibilněji a v týmech. Mojitos Amigos tvoří jeden z těchto týmů a dovolíme si říci, že si tento agilní proces vývoje softwaru a týmovou atmosféru opravdu oblíbili. Jsou tak nadšení, že dokonce jako tým vyplnili náš dotazník “Seznamte se s týmem be2″!