be2 Vás dovede k lásce Vašeho života

O nás

be2 - o společnosti

be2 patří ve světe k předním společnostem v oblasti služeb k seznámení. Naším posláním je spojovat spřízněné duše pro naplňující dlouhodobé vztahy.
Po spuštění prvních stránek v roce 2004 rostlo be2 rychle a nyní nabízí svoje služby více než 14.000.000 členům ve více než 30ti zemích na 6ti kontinentech. A neustále se rozrůstá: 20 000 nových členů se registruje každý den a našich 225 zaměstnanců, 41 různých národností v 11 městech po celém světe, zajišťuje, aby našli lásku svého života.
 

Naše krédo

Narozdíl od spíše zábavních a běžných seznamek jsou naše služby určeny lidem, kteří hledají naplňující a trvalý vztah. be2 je založeno na vědeckém analytickém modelu, který využívá psychologických a sociologických kritérií k určení kompatibility dvou osobností. Vám jsou představeni pouze ti členové, jejichž osobnost se k Vám obzvláště dobře hodí. Během celého procesu zaručujeme našim uživatelům dokonalé soukromí. Vy sám/sama rozhodnete jestli, kdy a komu odhalíte své osobní údaje.
 

Ohledně Vašeho soukromí se zavazujeme:

  1. Kontrola : agenti zákaznického servisu be2 jsou zodpovědní za dohlížení a kontrolu našich stránek. Pokud u jiného člena zaznamenáte jakékoliv nevhodné chování, můžete o tom kdykoliv informovat náš tým zákaznického servisu.
  2. Osobní údaje : Vaše emailová adresa a telefonní číslo jsou přísně tajné a za žádných okolností je nesdělíme jakémukoliv jinému členu.
  3. Informace v profilu : Systematicky kontrolujeme všechna oznámení a fotografie před jejich online zveřejněním na be2. Naši pracovníci posuzují všechny informace odeslané našimi členy a poté rozhodnou, zda je tato informace vhodná ke zveřejnění nebo je potřeba ji zamítnout. be2 zajišťuje, aby profily uživatelů plně odpovídaly našim všeobecným podmínkám.
  4. Bezpečnost internetové platby : be2 používá SSL (Secure Socket Layer), což je protokol pro bezpečný přenos dat po internetu (nebo jiných sítích). Nikomu dalšímu není umožněn přístup k Vámi zadaným informacím.
  5. Důvěryhodná služba : be2 nikdy nevytvoří falešné profily za účelem umělého zvýšení počtu osob, které můžete potkat. be2 také nikdy nenajme hostesy/hostesky nebo zábavné služby s cílem zvýšit počet kontaktů, zpráv a diskuzí na stránkách.
Zaregistrujte se ihned zdarma!
Žena Muž
Žena Muž
Doplňte prosím své údaje

Kliknutím na výše umístěné tlačítko souhlasíte se "všeobecnými podmínkami" a "ochranou soukromých údajů.".
Satisfied Users
Lyn, Sydney, 41
I was fed up looking through thousands of unsuitable profiles on other sites. With be2 it was different. My match list was easy to use and it just sent me matches relevant to my education and interests.
Greg, Melbourne, 56
I had only been on this site a short time when I met a really lovely lady. In spite of the fact that we live several miles apart, we decided to give it a go. True love knows no boundaries!