be2 Vás dovede k lásce Vašeho života

AnahitG's blog

Jak funguje VIP členství be2? Podmínky a výhody VIP členství na be2

Na be2 je registrace zcela zdarma, bezplatně můžete také vyplnit osobnostní test a posléze se podívat na seznam doporučených partnerů. Pokud budete chtít využít všech výhod, které be2 skýtá, zřejmě právě pro Vás bude vhodné stát se dříve či později VIP členem. Zde uvádíme přehled všech výhod a podmínek VIP členství na be2.

Výhody VIP členství be2

Jak zabránit kilům z lásky…

 

Jak zabránit kilům z lásky…Jsme v období, kdy někteří stále setrvávají u předsevzetí a jiní ho už pomalu vzdávají. Začátkem roku si spousta lidí dává jedno a totéž předsevzetí stále dokola – zhubnout. Tento příspěvek se ale zaměřil spíše na to, jak nabraným kilům zabránit. Když se lidé zamilují, často mění své stravovací návyky a velmi zřídka se tak děje k lepšímu.

Adventní kalendář: Vánoční perníčky

Adventní kalendář: Vánoční perníčky Každý má rád perníčky, ale ještě lepší jsou, když je upečete s láskou a k tomu v neobvyklém tvaru. Dnešní tip na malý dárek, který potěší, jsou perníčky speciálních tvarů. Pomocí mandliček nebo lentilek, apod. můžete třeba napsat jméno nebo zprávu pro osobu, která si na na perníčku pochutná, upéct perníček ve tvaru hokejisty, fotbalisty, kytary… prostě podle koníčků a zájmů dané osoby.

Poznejte naše kolegy z be2: Mojitos Amigos

 

Mojitos Amigos? Co je to za jméno? Dnes Vám nepředstavíme člena týmu be2, ale tým z týmu be2. Abychom byli přesní, jde o agilní tým “Agile”. Jedná se o proces vývoje softwaru, který umožňuje vývojářům pracovat flexibilněji a v týmech. Mojitos Amigos tvoří jeden z těchto týmů a dovolíme si říci, že si tento agilní proces vývoje softwaru a týmovou atmosféru opravdu oblíbili. Jsou tak nadšení, že dokonce jako tým vyplnili náš dotazník “Seznamte se s týmem be2″! 

Vánoce v krabici od bot


 

Vánoce se nám stále zdají být daleko, ale už teď se těšíme na svařáček, smaženého kapra, vánoční večírky a dárky. Existují ale tací, kteří takové štěstí neměli. Pro ně nejenže jsou Vánoce daleko, ale i neuskutečnitelné. Děti v nouzi často nemají moc příležitostí na něco se těšit, jelikož jejich rodiče si prostě slavení Vánoc a dárky nemohou dovolit.